Node Liquidity and Fighting now or dying later/Ліквідність вузла та боротьба зараз чи смерть потім

~ This text was translated by Yulia a Ukranian women living in a shelter in Kyiv, with her family.

Привіт, друзі

Я вже говорив про свою точку зору на ймовірне збільшення числа валідаторів, тому я вирішив почати з даних із цього питання.

Активні валідатори – 300,970

Валідатори в режимі очікування – 393

Поставлена кількість Ефіру – 9,630,959 ETH або 28,413,052,724.48 USD

Середній баланс – 33.56 ETH

Минулого року я говорив про очевидні вторинні ринки та варіанти, які з’являться для наших клієнтів і тих, хто робить ставки на ETH.

Над опціонами працюють blockwap та інші компанії, і ми з нетерпінням чекаємо, коли цей новий підхід сформується та надасть можливості ліквідності для тих, хто робитиме ставки в майбутньому. Зараз ідея розблокувати свої заблоковані ETH може бути привабливою, але більш цікавим є леверидж та ліквідність, яку він забезпечує, коли ставка ETH є двосторонньою, і ви можете розміщувати ETH у мережі та поза нею, розділяючи вузол на вартість основного активу (32 ETH) та винагороду за ставку (% відсотки), що дозволяє вам мати уявлення про те, що вас найбільше хвилює, і бути у виграші, у той час як потенційно можна скоротити або перетворити на готівку вашу основну ставку в 32 ETH, або знову зробити ставку, або зробити щось ще.

Це не зайняло багато часу, і ця інновація стане однією з багатьох, яка дозволить реальним людям отримувати значні відсотки з малих та великих сум грошей, а також – позичати гроші під нижчі відсотки. Я також задаюся питанням, чи не призводять найдобріші наміри, виражені у фінансових інноваціях, до непередбачених наслідків, які можуть виявитися страшенно неправильними. Фінансова криза 2008 року – це подія, яка викликала необхідність у біткоїні. Джерелом була ідея про те, що бідні люди позбавлені можливості володіти житлом, і тому фінансові інновації, що дозволяють поєднувати високий ризик вразливих або малозабезпечених іпотечних власників з іпотекою з меншим ризиком – це хороша річ. Як тільки ви потрете Джина синтетичних фінансів, ви не зможете повернути його назад у пляшку.  Чи стане вузлова ліквідність тією синтетичною інновацією, яка дозволить ETH покращити життя людей, чи просто послужить поштовхом для нової спекулятивної кризи? Захист загальних баз даних (деякі називають їх блокчейн) системних даних, доступних у режимі реального часу для всіх – це крок уперед, який повинен дозволити уникнути сценарію 2008 року, але, як сказав Штормзі/Ейнштейн, ми не можемо вирішувати проблеми, використовуючи той самий тип мислення, що ми використовували під час її створення. Синтетичні фінансові інструменти мають ризики, синтетичні продукти, що базуються на ставках Ефіру, не виняток.

Розсилка цього тижня українською мовою – войовничий та незначний акт солідарності з нашими українськими колегами та їхнім народом, який бореться із жорстоким та незаконним вторгненням. Впевнено можу сказати, що більшість наших підписників можуть користуватися додатком Google Translator. Я також впевнений, що українці борються зараз, щоб ми в Європі не загинули згодом, якщо ця агресія залишиться без контролю.

Сьогодні ми усі – українці 🇺🇦

Щасливих ставок.

Відвідайте нашу сторінку AWS, щоб почати!

Contact Us

Registration

Blockchains of most interest:(Required)
Contact Us

Contact us to learn more

Do you currently own Ethereum to stake?

Find out

Find out